Графік роботи:

Будни:  09:00–19:00

Сб: 10:00–16:00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Укр

Гідравличні вузли

Фільтр
Бренд
Ціна, грн
Сортування:
спочатку дешевше
спочатку дешевше за популярністю спочатку дорожчі за назвою

Гідравлічні вузли для пелетних пальників та котлів FOCUS і не тільки

Будь-яке котельне обладнання вимагає продуманого за функціоналом підключення модулів та системи опалення. При цьому в результаті параметри функціонування окремих складових будуть автоматизовані. В даному випадку йдеться про робочі модулі – це гідравлічні вузли для пелетних пальників та котлів, що забезпечують, перш за все, безпечне підключення пелетного обладнання, а також керовану подачу гарячого теплоносія до системи опалення приміщення.

Які функції беруть на себе гідравлічні вузли в системах опалення

Як уже говорилося, з їх допомогою безпечно та керовано розподіляють теплоносій по окремих сегментах системи опалення. Йдеться про спеціальні гідрострілки та колектори, які фізично забезпечують подачу гарячої води до окремих ділянок системи. З їх допомогою нормалізуються термодинамічні характеристики у системі та виключаються потенційно небезпечні ситуації.

На ринку представлені керовані та звичайні гідравлічні вузли. Вони відрізняються за вартістю та функціоналом, що в результаті впливає на рівень інтелектуального управління автономною системою опалення на пеллетах.

Вгору
Floating Button