Графік роботи:

Будни:  09:00–19:00

Сб: 10:00–16:00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Укр

Піролізні котли FOCUS

Фільтр
Бренд
Ціна, грн
Сортування:
спочатку дешевше
спочатку дешевше за популярністю спочатку дорожчі за назвою

Піролізні (газогенераторні) котли FOCUS - всеядне обладнення з максимальним ККД

В умовах стабільного зниження якості та кількості твердого палива для вироблення теплової енергії в Україні споживачам доводиться шукати нестандартні рішення, зокрема, зі спалювання низькосортного палива. Виробники опалювального обладнання зі свого боку вдосконалюють засоби спалювання такого палива. Технологія піролізу (або газогенерації) стала одним з найефективніших та перспективних засобів вироблення теплової енергії, показуючи високий ККД та допускаючи застосування різноманітного палива, аж до побутового сміття. Принцип піролізного горіння використовується у твердопаливних піролізні котли.

Компанія FOCUS розробляє та експлуатує піролізні котли з 2014 року. За цей час виявила та адаптувала усі нюанси, що виникають у процесі їх експлуатації, з боку споживача та персоналу, і випустила на ринок продукти власної розробки - надійні високопродуктивні піролізні котли FOCUS. Устаткування призначене у першу чергу для напівпромислового використання, у котельних аграрних та промислових підприємств, забезпечує ефективний та економічно вигідний обігрів будівель та споруд.

Основні переваги піролізних котлів FOCUS

У твердопаливних піролізних котлах від компанії FOCUS можно використовувати гібридне паливо, включаючи пелети (спалюються за допомогою пелетного пальника), дрова, паливні брикети, відходи меблевої промисловості, пластик, побутове сміття та інше, причому з мінімальними викидами у атмосферу та без характерного неприємного запаху. Для якісного спалювання сміття його слід комбінувати з дровами або брикетами.

Принцип піролізного спалювання твердого палива такий: під впливом високих температур (понад 1100-1500 ° C) та в умовах нестачі кисню паливо розкладається на летючі (піролізні) гази та твердий залишок. При піролізному розкладанні поліпшується прогрівання повітря, який просушує паливо у бункері, після чого паливо потрапляє у зону горіння через форсунку.

Відходи димових газів у таких котлах мають незначну концентрацію шкідливих речовин, викиди діоксиду вуглецю СО2 у рази нижче допустимої норми. Все завдяки утвореню високотемпературного факела - подається кисень змішується з виділеними газами, активний вуглець спалюється. Труби практично не засмічуються, зольність гранично низька. Відповідно, якщо купити піролізний котел замість звичайного котла, очищення буде вимагатися значно рідше.

Вгору
Floating Button