Графік роботи:

Будні: 09:00–19:00

Сб: 10:00–16:00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Укр

Пелетні котли FOCUS

Фільтр
Іконки
Бренд
Ціна, грн
Сортування:
спочатку дешевше
спочатку дешевше за популярністю спочатку дорожчі за назвою

Високоефективні пелетні котли FOCUS призначені для тепло-забезпечення житлових, адміністративних, виробничих, складських приміщень та інших подібних об'єктів.

Для керування блоком управління котлом, використовується інноваційний контролер з великою кількістю можливих функцій, узгоджених з потребами вимогливих користувачів ecoMAX 860 TOUCH (входить у комплект поставки факельного пелетного пальника FOCUS).

Мікропроцесорний регулятор температури котлу призначений для управління роботи котлу з вентилятором та пелетним пальником встановленим на котел. Регулятор стабілізує температуру котлу за допомогою плавного регулювання обертів вентилятора, проводить наддув у котел та захищає систему опалення від закипіння. Регулятор також керує роботою циркуляційного насоса системи опалення.

Він контролює процес згоряння у котлах з пелетними пальниками, а також у аварійній ситуації на ручному завантаженні. Стандартно управляє роботою обігрівальних контурів та бойлером ГВП, змішувальним контуром, а так само додатковим зовнішнім шнеком, буферної ємністю (або теплообмінником) та насосом рециркуляції ГВП.

Спочатку котел призначений в якості спеціалізованого рішення для автоматичної подачі палива пелетним пальником факельного типу, але в котлі встановлені другі двері та режим роботи автоматики, для швидкого переходу на ручне завантаження у випадку непередбачених (аварійних) ситуацій.

Ручне завантаження слід розглядати як резервний вид роботи, з причини відсутності економічного та логічного обґрунтування.

Принцип роботи котлів на пелетах заснований на горінні палива або зняття тепла з працюючого пелетного пальника.

У випадках роботи на ручному завантаженні, горіння палива супроводжується виділенням тепла, за рахунок якого відбувається підсушення палива у котлі, та в той час, підігрівається повітря, що надходить у зону горіння. При змішуванні піролізного газу, що виділяється при горінні палива з повітрям при високій температурі, виникає горіння, що супроводжується виділенням тепла, яке в свою чергу направляється на обігрів водяної сорочки та теплообмінника котлу, а при використанні пелетного пальника відбувається пряме виділення тепла на обігрів водяної сорочки.

При ручному завантаженні котлу, регулювання потужності проводиться зміною обсягу подачі повітря у камеру завантаження палива.

Управління пелетних котлів FOCUS здійснюється автоматичним блоком управління ecoMAX 860 TOUCH, який відстежує температуру теплоносія на виході з котлу та відповідно регулює подачу необхідної кількості повітря.

Димогарні гази з камери згоряння, проходячи через теплообмінник, залишають свою енергію тепла та виводяться у димову трубу.

Вгору