Гарантія

Купуючи товари в нашому магазині, ви гарантовано отримуєте сервіс. Товари нашого виробництва мають сертифікат якості. Всі товари продаються з гарантією, що діє на території України.
Гарантія набуває чинності лише в разі наявності печатки / штампу магазину на заповненому продавцем оригінальному гарантійному талоні виробника, який видається до кожного гарантійного товару після продажу. Зверніть на це увагу під час отримання товару.
Перш ніж почати експлуатацію, рекомендуємо Вам уважно ознайомитися з гарантійними умовами та інструкцією по експлуатації, це допоможе не допустити можливих проблем в разі неправильного використання товару.
Щоб уникнути можливих непорозумінь, необхідно зберігати протягом гарантійного терміну всі документи, що додаються до товару при його продажу. Гарантійний талон знаходиться в комплекті разом з товаром, він може бути розміщений на першій або останній сторінці оригінальної інструкції до техніки або окремо.
Гарантійний ремонт здійснюється протягом передбаченого гарантійного терміну представниками виробника (авторизований сервісний центр) при дотриманні наступних умов:
• Наявність заповненого гарантійного талона з печаткою / штампом продавця;
• Документа, який підтверджує оплату товару;
• Збереження всіх передбачених пломб на товарі.

Обмін

Умови обміну/повернення товару належної якості.

Стаття 9. Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів»:
Споживач має право обміняти твердопаливний котел належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо котел був подряпаний або з інших причин не може бути використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом 14 днів, за винятком дня покупки.

Обмін товару належної якості проводиться:

  • якщо він не використовувався;
  • якщо збережено його товарний вигляд;
  • є розрахунковий документ, виданий споживачеві разом із проданим товаром.

Пояснення:
Товарний вигляд: новий товар реалізується із заводськими захисними плівками та етикеткою, це є одним із факторів визначення товарного вигляду. Покупець повинен пам'ятати, що ушкоджувати ці елементи упаковки не рекомендується! Також повинні бути відсутні потертості та подряпини на котлах.

Розрахункові документи: Також цей пункт відноситься до товарного вигляду. Якщо при поверненні Ви втратили документ, інформаційні дані або зірвали пломбу на товарі - ситуація буде аналогічною. Розрахункові документи необхідно надавати - оригінали чека та гарантійного талону для повернення коштів.

Повернення

Покупець також має право відповідно до закону «Про захист прав споживачів» повернути товар в магазин
• з моменту покупки пройшло не більше 14 днів;
• товар не використовувався;
• збережений товарний вид товару, його споживчі властивості, пломби, ярлики і т.д.
• зберігся розрахунковий документ, який споживач отримав разом з товаром;
• товар не входить до переліку товарів, що не підлягають обміну.
Продавець в свою чергу зобов'язується повернути покупцеві вартість товару в повному обсязі.


Важливо

Зверніть увагу, при отриманні і оплаті товару, покупець повинен оглянути його на предмет цілісності і кількості. Беручи товар і підписуючи накладну про отримання, покупець погоджується з тим, що прийняв товар в заявленій кількості і якостіВідповідно до Закону України "Про захист прав споживачів" Ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути товари, за умови виконання всіх норм, передбачених Законом.

Умови обміну / повернення Товару неналежної якості

Стаття 8. Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів»:
У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, у порядку та у строки, встановлені законодавством, має право вимагати:

  • пропорційного зменшення ціни;
  • безоплатного усунення недоліків товару в розумний термін;
  • відшкодування витрат усунення недоліків товару..

Вимоги споживача, передбачені цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, яке відповідає вимогам споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.