Графік роботи:

Будни:  09:00–19:00

Сб: 10:00–16:00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Укр

Пелетні пальники FOCUS

Фільтр
Іконки
Ціна, грн
Сортування:
спочатку дешевше
спочатку дешевше за популярністю спочатку дорожчі за назвою

Пелетні пальники FOCUS

Пелетні пальники FOCUS спроектовані з урахуванням вимог споживачів та являють собою автоматичне, самоочистне опалювальне обладнання, яке використовується для модифікації раніше придбаних котлів без внесення у них конструктивних змін. Цей додатковий модуль розроблений спеціально для переведення котельні на гранульоване паливо (деревні гранули та пелети).
За допомогою пелетних пальників FOCUS без додаткових витрат можуть бути переобладнані газові, дизельні та твердопаливні котли. Це дозволить перевести в автономний режим систему індивідуального опалення, підключити її до аналогових датчиків та пульту управління. Пальники розраховані на різну потужність та використовуються для організації індивідуального опалення невеликих приватних господарств, комунальних підприємств, виробництв та житлових комплексів, забезпечуючи економію на опалення.
Користувачі можуть контролювати та слідкувати за роботою котлу за допомогою Android-додатку. Пелетні пальники FOCUS призначені для інтеграції з газогенераторними котлами FOCUS, у яких використовуються новітні інженерні розробки нашої виробничої компанії.
Пелетний пальник FOCUS монтується на спеціально приготовлений майданчик та поставляється у модульному виконанні.

Вгору
Floating Button