Графік роботи:

Будни:  09:00–19:00

Сб: 10:00–16:00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Укр

Пелетні бункери

Фільтр
Бренд
Ціна, грн
Сортування:
спочатку дешевше
спочатку дешевше за популярністю спочатку дорожчі за назвою

Місткі бункери для пелет для підключення автоматики

Пелетні пальники у поєднанні з твердопаливними котлами є найбільш оптимальним вибором споживачів, що дозволяє перейти на автоматичне та повністю автономне опалення. У процесі експлуатації власник такої установки за кожен кіловат енергії платить набагато менше, при цьому дозволяючи собі рівень комфорту, який не поступається газовому опаленню без газу. Бункери для пелет – це модуль зберігання, що дозволяє встановити автоматизовану лінію подачі пелетного палива. Його обсяг визначає кількість завантажень гранул на місяць.

 

Пелетні бункери та їхня роль в опалювальних установках

Пелетні котли або, буде правильніше, установки (пелелетний пальник не може функціонувати як самостійний модуль і передбачає покупку цілого комплекту обладнання) зазвичай виносяться в окреме приміщення, що передбачає місце для зберігання пелет. Це необхідно для установки бункера для пелет, з якого автоматично здійснюватиметься подача гранул та іншого обладнання.

Варто зазначити, що в зарубіжних моделях бункери інтегровані в корпус пелетного котла, у разі обладнання FOCUS пелетні бункери – це окреме обладнання та комплектуючі пелетної установки, які пропонуються в даному розділі.

Закордонні пелетні котли мають більш високу вартість і не розраховані на використання високозольних гранул, доступних в Україні за прийнятною ціною. Цю проблему вирішено розробниками виробничої компанії FOCUS. В результаті чого і представлене дане обладнання, що дозволяє розгорнути ефективну та недорогу пелетну котельню у себе вдома, в офісі, будівлі або споруді.

Вгору
Floating Button